Antalya Filo Araç Kiralama | Antalya Rent A Car | Antalya Havaalanı Rent A Car | Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Firmanızın ihtiyaç duyduğu araçları satın alarak temin etmeniz durumunda ciddi bir bütçeye sahip olmanız gerekmektedir

MİNİ HABERLER
5.96
6.92
Antalya Filo Araç Kiralama Antalya Filo Araç Kiralama Firmanızın ihtiyaç duyduğu araçları satın alarak temin etmeniz durumunda ciddi bir bütçeye sahip olmanız gerekmektedir. Bütçenizden para çıkışı olacak ve bu sebepten daha öncelikli yatırımlarınızı ertelemek zorunda kalacaksınız. Firma Öz sermayeniz yetmiyorsa banka kredisi ile finanse edeceğiniz araç alımlarınız yüklü bir faiz ödemenizi gerektirecektir. Faaliyetleriniz süresince araçlarınızın periyodik bakımları, trafik ve kasko sigortaları, vergileri gibi birçok etken yine sizlere maliyetler doğuracaktır.

Araç Satın alma dışında alternatif olarak araçlarınızı YILDIZLAR FİLO ARAÇ KİRALAMA’dan operasyonel kiralama yöntemi ile temin etmeniz durumunda bu maliyetlerin hiç biri için para ödemeniz gerekmeyecektir. Araç satın alımlarına ayıracağınız bütçeyi firmanız için farklı yatırımlarda kullanabilirsiniz. Bankalara yüklü faizler ödemek zorunda kalmazsınız ve kredi limitlerinizi işlerinize yapacağınız yatırımlar için kullanabilirsiniz. İkinci el araçlarınız var ise bunları satabilir ve bu satıştan elde edeceğiniz geliri ek bir kaynak olarak kullanabilirsiniz. YILDIZLAR FİLO ARAÇ KİRALAMA’dan kiralayacağınız araçların kullanımından doğan periyodik bakımlar, sigortalar, vergiler, lastik değişim bedelleri gibi giderler size sunacağımız kira bedeli dahilinde olacaktır.

Aylık dönemler olarak ödeyeceğiniz kira bedelleri, sabit bir ödeme planıyla bütçe planlamanızda size kolaylık sağlayacaktır. Muhasebe hesaplarınızda onlarca faturayı takip etmek yerine her ay tek bir fatura ile iş yükünüzü hafifletecektir.

YILDIZLAR FİLO ARAÇ KİRALAMA firmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları en uygun fiyatlar ve en yeni modellerle kullanımınıza sunmaktadır.